Meist

Kes me oleme

BALTO LINK on sõltumatu kindlustusmaaklerifirma, mis kasutab Taani, Eesti, Läti ja Leedu intellektuaalset ja finantskapitali, et pakkuda parimaid riskijuhtimis- ja kindlustuslahendusi klientidele Balti riikides. BALTO LINK-il on 8 tegutsevat bürood EestisLätis ja Leedus (alates 2000. aastast).

BALTO LINK on Baltimaade suuruselt 3. kindlustusmaaklerfirma, mis pakub teenuseid rohkem kui 4000-le teeninduses, tootmises, hulgi- ja jaemüügis tegutsevale suur- ja väikeettevõttele. Meie juhtimine ja kompetentsus tööstusalaste ja liitkindlustuse lahenduste leidmisel on leidnud tunnustust meie klientide ja tegevusala spetsialistide poolt terves piirkonnas.  Lisaks teenindame üle 100 000 erakliendi.

BALTO LINK on Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu liige (EKML). BALTO LINK on liige ka suurimas rahvusvahelises kaubanduskojas Eestis - Soome-Eesti Kaubanduskoda.

Oleme valinud oma meeskonda Baltikumi ühed parimad kindlustuse ja teiste valdkondade spetsialistid ning jätkame otsinguid, et leida parimatest parimad, kes pakuksid meie klientidele esmaklassilist kindlustuskäsitlust ja riskijuhtimist. Hetkel töötab Baltimaades üle 170 kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti, kelle kindlustusalane kogemus jääb vahemikku 2–30 aastat.

Meie võimekad professionaalid võimaldavad meil pakkuda oma klientidele ainulaadseid, erakordseid ja kohandatud lahendusi. Me suhtume oma töösse tõsiselt, ent entusiastlikult ja kirglikult.

BALTO LINK-i meeskond on käsitlenud edukalt üle 20 kindlustatud kahjujuhtumi, mis ületas 250 tuhandet eurot, nende hulgas:

  • 18,4 miljonit eurot tulekahjuga tekitatud kahju 2003. a.
  • 1,35 miljonit eurot müügikrediidiga tekitatud kahju 2006. a.
  • 1,22 miljonit eurot lumesurve tekitatud kahju 2011. a.

Jätkuvalt soovime täiustada oma teenuseid ja pakkuda paremaid tingimusi klientidele, ületades nende ootusi. Seepärast otsime pidevalt klientide esitatud uusi väljakutseid, et tõestada meie suutlikkust pakkuda parimat kindlustusmaakleri teenust.